ELRO 2009

elro2009

V pátek 10. července 2009 se Lanškrounský smíšený pěvecký sbor pod vedením Vladimíry Jetmarové zúčastnil 19. ročníku mezinárodního festivalu lidových řemesel ELRO v Kežmaroku.

Jednalo se o rozsahem obrovskou a organizačně jistě velmi náročnou akci, která zahrnovala nepřeberné množství tanečních a hudebních vystoupení souborů z celé Evropy, ukázky dnes již téměř zapomenutých řemesel, ochutnávky krajových specialit, výstavy, historický šerm a mnoho doprovodných programů pro malé i velké návštěvníky. Vystoupení probíhala souběžně na několika pódiích v překrásném historickém centru města i na hradním nádvoří. Jestliže krajina utváří a formuje lidskou duši, pak ta slovenská rozhodně nemůže být plochá. Změny nadmořské výšky a tlaku se začaly projevovat už při příjezdu, ale i během dopolední zkoušky. O to více snad můžeme být spokojeni s výsledkem vystoupení během večerního programu na skvěle nazvučeném jevišti (což bohužel není vždy samozřejmostí).

Představitelům města Lanškrouna musíme poděkovat za psychickou podporu v podobě neutuchajícího potlesku během vystoupení. Taková „maličkost“ nejenže potěší, ale pomáhá též vytvořit tu správnou jiskru, nutnou pro dobrý výkon.

Jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí tohoto prestižního festivalu pod záštitou Slovenského ministerstva kultury a prezidenta SR Ivana Gasparoviče a reprezentovat tak partnerské město Lanškroun, kterému též děkujeme za finanční příspěvek, který nám pomohl pokrýt náklady spojené s dopravou a ubytováním, jinak hrazené z vlastních zdrojů.

Jana Majetičová

As you may

Hence, you will want to be certain that you locate composition writers and proofreaders that are prepared to edit your work college essay reddit for you.

see, there are various reasons that people decide to sell term papers available.