Kontakty

na důležité členy sbor

Ladka
sbormistryně: Vladimíra Jetmarová
tel.: +420 732 266 816
mailová adresa
Vlaďku kontaktujte zejména v uměleckých záležitostech nebo pokud ji chcete potěšit. Máte-li připomínky k repertoáru, chcete-li navázat plodnou spolupráci nebo nás pozvat na koncert, Vlaďka je ta pravá, na koho se obrátit, třeba.

Líba
předseda: Libuše Šilarová
tel.: +420 728 767 912
Líba zajistí možné i nemožné. Domluvit autobus na turné? Žádný problém. Domluvit ubytování kvůli soustředění nebo společnému výletu? Hračka! Líba srdnatě vede naše pravidelné schůze.

Zuzka
manažer a ekonom: Zuzana Obrajterová
tel.: +420 776 385 669
Pokud Líba zvládá možné i nemožné, pak Zuzka umí zázraky na počkání. Nejenom, že zvládne ukočírovat ukecané tenory a basy zároveň, ale navíc se v náročných manažerských činnostech cítí jako ryba ve vodě a s lidmi to fakt umí. Ve věcech financí a sponzoringu je prakticky nenahraditelná a chcete-li v tomto směru sbor jakkoli podpořit, určitě kontaktujte přímo Zuzku.

Jana
organizační pracovník: Jana Nová
tel.: +420 739 660 630
Jana je jedním z „motorů” našeho sboru. Vždycky akční, družná a vesele naladěná. Jana pečlivě střeží sborové archivy a evidence. Pokud byste rádi věděli o sboru více, než najdete na těchto stránkách, obraťte se na ni.

Martin
internet, digitální archiv: Martin Janů
Martin se srdnatě chopil elektronické agendy po Lojzovi. Spravuje Facebook, sází programy sborových akcí, stará se o sborový YouTube účet atd.