Příznivci

Děkujeme všem sponzorům a příznivcům za projevenou důvěru a podporu.

Městský úřad Lanškroun – Mgr. Radim Vetchý
Rada města Lanškrouna
Městské muzeum Lanškroun – PaedDr. Marie Borkovcová
ZUŠ J. Pravečka Lanškroun – DiS. Pavel Vašíček
Infocentrum Lanškroun – Mgr. Miloš Krejčí
Kulturní centrum Lanškroun – David Knápek
AVX Czech Republic, s.r.o. – Ing. Radek Kovář
Soma Lanškroun, spol. s.r.o. – Ing. Ladislav Verner
Alema Lanškroun a.s. – Ing. Jiří Vaňous
HaS Lanškroun – Karel Hrodek
JCEE s.r.o. – Ing. Rostislav Klein
Fortell s.r.o. – Ing. Fr. Ambrož, Ing. Fr. Jiras
Stepa s.r.o. – Ing. Jiří Tecl
Seven K-M, s.r.o. – Miroslav Kučinský
Recal – Ing. Pavel Kráčmar
TG Tisk, s.r.o. – Ing. Jiří Sloupenský
Agrochem Lanškroun, s.r.o. – Ing. Miroslav Švob
J.A.C. Trans s.r.o. – Ing. Jan Carda
Redea Žamberk s.r.o. – RNDr. Antonín Fiala
INA Lanškroun s.r.o. – Ing. Jan Goláň
Komfi s.r.o. – Karel Matějček
Schott Electronic Packaging – Ing. Libor Peichl
Reo Trade Opava s.r.o. – Ing. Jiří Hřivnáč
Samarium Lanškroun s.r.o. – PharmDr. Jana Honzalová
Obecní úřad Dolní Čermná
Fotoateliér Lanškroun – Jiřina Straková
Autodoprava Dolní Čermná – Karel Mačát
Studio HBM – Bob Havelka
Střední zemědělská škola – Ing. David Hruška
Velkoobchod potravin – Jaromír Hejl
Šplíchal Jan s.r.o. – Jan Šplíchal
Fontána – Jindřich Cink
Pekařství Sázava s.r.o. – Jiří Kollert, Dalibor Matějík
Doc. Ing. Ladislav Maixner, Csc., Lanškroun
Dr. Zbigniew Czendlik, Lanškroun
Marek Vanča, Krucemburk
Ing. Stanislav Zedníček, Lanškroun
Ing. Tomáš Zedníček, Lanškroun
Brigita a Josef Kirchberger, Germany
Vinko Žaja, Croatia
Zdeněk Kolářský – Akademický sochař a medailér
Společnost česko německého porozumění – Irena Kuncová
Základní škola speciální – Mgr. Stanislava Švarcová
Pěvecké sdružení Dalibor, Svitavy – Miroslava Ducháčková
Libor Sládek, Praha
Sbor Perchta,Český Krumlov – Šárka Kodýmová, Jan Čepelák
PaeDr. Dana Ludvíčková, Česká Třebová
PhDr. Jiří Laburda, Praha
„Petar Berislavič“ – Hrvatsko pjevačko društvo, Croatia
Ing. Jiří Kohout, Lanškroun
Tomáš Krejča, Praha
Obecní úřad Tatenice
Obecní úřad Jamné nad Orlicí
Obecní úřad Horní Heřmanice
Obecní úřad Cotkytle
Město Moravská Třebová
Farní úřad ČCE – Jakub Keller
Českobratrská církev evangelická, Lanškroun – Mgr.Daniel Tomeš
Cinková Jana
Giovanni Grisiglione, Italy
Obora, Lanškroun – Hurtová Hana
Anna Loučná, Lanškroun
Dětský tábor Obora – Milan Motz
Pilná Marcela, Lanškroun
Květinka Flowerbed, Lanškroun – Rubešovi
Michaela Vetišková, Lanškroun
Ing. Alena Páralová – Poslanecká sněmovna PČR
Taťjana Medvecká, Praha
Andreas Miecke, Leonhard Schleich, Wolfgang Theissig, Germany
Pěvecký smíšený sbor Bendl, Česká Třebová – Josef Menšík
Míša Káčerková
Dr. Wilhelm Gerhard Müller, Germany
Chorus Cremniciensis, Slovensko – Mgr. Jana Šumichrastová
Ing. Jiří Skála
Petr Skala
Werner Mühlman